סוכנות אימג' – מדוע משתלם להיות חלק מהסוכנות

יועץ עסקי מומלץ

בישראל פועלות לא מעט סוכנויות דוגמנות. מדובר על סוכנויות אשר מייצגות דוגמנים ודוגמניות בגילאים שונים, אל מול חברות אופנה וחברות אחרות אשר מבקשות לשכור את שירותיהן לצורכי קמפיינים שונים. המטרה של כל סוכנות היא לקדם את הלקוחות שלה, ולספק להם כמה שיותר קמפיינים איכותיים בשוק.

סוכנות דוגמנות, יהיו שיטענו, היא כמו אבא ואמא עבור כל דוגמן ודוגמנית. מהרגע שהם בוחרים לחתום אצלה חוזה, הרי שתפקידה של הסוכנות היא לספק את מלוא השירותים הנדרשים עבורם, לספק להם הגנה ותמיכה ולעזור להם להתקדם בעולם הדוגמנות, במטרה שכולם יכירו אותם והם יקבלו חשיפה משמעותית, בין אם זה בקמפיינים לעיתונים, טלוויזיה, שלטי חוצות ואפילו בקולנוע ובטלוויזיה.

כיצד בוחרים סוכנות בצורה נכונה

מאחר וישנן הרבה מאוד סוכנויות דוגמנות, צריך לדעת כיצד לבחור את הסוכנות הנכונה. הרבה פעמים, ההחלטה להירשם בסוכנות כזו או אחרת, מגיעה לא בהכרח מצד הדוגמן או הדוגמנות אלא מצד הסוכנות עצמה מחפשת כישרונות ומזמינה אליה צעירים וצעירות למבחנים, או להבדיל, כאשר הם מגיעים אליה במטרה להציג בוק צילום ואז על הסוכנות להחליט האם להחתים אותם.

סוכנות אימג' היא אחת הסוכנויות הגדולות והמשמעותיות בישראל מזה שנים רבות. הסוכנות פעילה במגוון תחומים ועבדה עם טובי הדוגמנים והדוגמניות בישראל. אל סוכנות זו ניגשים מדי שנה לא מעט צעירים וצעירות אשר מבקשים להשתלב בה, וכן היא עצמה מחפשת כל הזמן להחתים כישרונות חדשים.

מי שבוחר לעבוד עם סוכנות אימג' יודע, שהוא מקבל את המעטפת השלמה שנדרשת עבורו בעולם הדוגמנות. הסוכנות סוכנים מקצועיים אשר עובדים למען הלקוחות שלהם בכל יום, בכל שעה, לכל עניין. לא רק בהיבטים של חיפוש קמפיינים אלא גם מעבר לכך. בכל עניין, לכל דבר, הצוות של הסוכנות עומד לרשות הלקוחות שלה.

מה ההבדל בין סוכנות אימג' לסוכנויות אחרות

על פניו, כל סוכנות דוגמנות אמורה לעבוד בצורה דומה ולספק את אותו מענה לדוגמנים ודוגמניות שחתומים אצלם. אך זה לא מדויק. הרי סוכנות אימג' כוללת אנשי מקצוע מנוסים ומובילים, הסוכנות עצמה פעילה בשוק שנים רבות ויש לה יכולת לספק מענה בתחומים רבים שאף סוכנות אחרת לא יכולה להתחרות בה.

מה עוד שעצם השם והתדמית של סוכנות אימג' משחק תפקיד. כאשר מגיעים דוגמן או דוגמנית ומתחרים על קמפיין מסוים, קל יותר לחברות לרצות לעבוד איתם מאשר עם דוגמנים ודוגמניות שמגיעים מסוכנויות אחרות, קטנות יותר, אשר יש להן פחות ניסיון והשם שלהן פחות מוכר בתחום.

לסיכום, כל צעיר וכל צעירה אשר רוצים להיות דוגמנים, רצוי שיפנו אל סוכנות אימג'. שם הם יקבלו את כל התנאים הרלוונטיים עבורם, בעזרת צוות הסוכנות הם יוכלו לקבל מענה שלם וכולל לכל מה שהם מחפשים וצריכים.