מהם המותגים המובילים בעולם האופנה?

בגדי מותגים

אי אפשר להתעלם ממותגי אופנה מובילים, כדוגמת פרבל גורונג, סטלה מקרטני ועוד רבים וטובים אחרים. מדובר במותגים שאינם מתפשרים על איכות חומרי הגלם, ובטח שלא על הנראות המצוינת. מותגי האופנה המובילים בעולם נקראים גם "הוט קוטור". כאן ריכזנו עבורכם את המובילים שבהם. 

כשמדברים על מותגי בגדים, אי אפשר שלא לדבר על המובילים שבהם, כמו למשל אלכסנדר וונג. אלכסנדר וונג הוא בין הידועים שבמעצבי הבגדים, מעצב ששמו הולך לפניו באירופה. הוא מייצר ביגוד מעצבים באיכויות בלתי מתפשרות, תוך השמת דגש על קווי עיצוב עדכניים לימינו. עם ניסיון של הלבשת סלבריטאים מכל העולם, הוא כנראה יודע על מה הוא מדבר. 

מעצבי בגדים ומותגים ידועים בעולם 

פנדי הוא אחד מהמעצבים הידועים בעולם, שהחל את דרכו בעיצוב מוצרי פרווה. אמנם החל את דרכו ברומא שבאיטליה, אבל כיום אנשים לובשים את מותג פנדי בחלקים רבים בעולם. כמו פנדי, גם ריפליי היא מותג ידוע. ריפליי נכנסו לארץ הקודש כבר לפני שנים רבות, עם דריסת רגל מוצלחת ובמחירים אטרקטיביים במיוחד. 

כמו פנדי, ריפליי ואלכסנדר וונג, גם "דיור" הינו מותג מוביל בעולם לביגוד. דיור מייצרים קו עיצובי מאוד ברור של יוקרה בלתי מתפשרת. סלבריטאים רבים בעולם מתהדרים בביגוד בייצור של דיור. נכון להיום, "דיור" הוא אחד מבתי האופנה המצליחים ביותר בעולם. 

מותגי אופנה בעולם שאי אפשר להתעלם מהם 

אם אתם עדיין לא מכירים את המותג שנקרא "סטלה מקרטני", אתם מוזמנים להכיר מעצבת-על. עם השנים, סטלה מקרטני יצרה שיתופי פעולה רבים עם המוגים הגדולים בעולם. המותג שיתף פעולה עם מותגים אחרים כמו M&H, חברת ADIDAS, זרה ועוד. 

בעבר, סטלה מקרטני הייתה ידועה בעיצוב של מוצרי תחרה שונים. נכון להיום, המותג מייצר סוגים שונים של בגדים, כולל ביגוד חורף מעצבים, ביגוד לנשים, שמלות ועוד. אמנם האיכויות של חנויות כמו ריפליי (חנות בגדים) הן גבוהות, אבל גם סטלה מקרטני זו אופציה. לרוב, הביגוד שתמצאו בשתי החנויות האלו יהיה שונה אחד מהשני. ריפליי עוסקים במכירת ביגוד נגיש יותר מבחינה תקציבית. 

חנויות אופנה עילית בעולם 

מעבר לחנויות כמו ריפליי וסטלה מקרטני, כדאי להכיר גם את המותג הנקרא "קלואה". קלואה הוא מותג אופנה שקיים עוד משנות ה-50. המותג החל את דרכו בפריז הרומנטית, ומהר מאוד הפך לשם דבר בחלקים רבים בעולם. גם מחוץ לאירופה, מותג קלואה נחשב מותג של אופנה עילית. 

בין אם אתם מעוניינים לרכוש ביגוד של מעצבים אלו או האחרים, בימינו אפשר לרכוש את הביגוד גם באונליין. יהיה קצת יותר מורכב בעקבות אי היכולת למדוד, אבל זו אופציה שכדאי לקחת בחשבון. בין אם תחליטו לרכוש בחנות הפיזית או באינטרנט, אנו ממליצים על השוואת מחירים וחיסכון בכסף.