חתונה אורבנית – איך מייצרים אירוע כזה

חתונה אורבנית

המונח אורבני, כמו שאנחנו יודעים נועד לסמל את העיר. הוא טומן הרבה מאוד רעיונות, הרבה מאוד אלמנטים. יש מי שמסתכל על העיר ורואה רק אספלט וניאונים או פקקי תנועה אדירים, אך זה לא מדויק. הרי בתרבות המודרנית, יש לעיר חשיבות גדולה ובוואי שיש בה נדבכים שונים ומגוונים שבאים לידי ביטוי בצורות שונות, בין אם זה בעיצוב ובין אם זה באלמנטים אחרים.

במשך השנים, המונח אורבני נכנס לתחומי עיצוב שאינם בהכרח קשורים אליו, למשל, עיצוב בתים, עיצוב מטבחים, משרדים, עיצוב מרחב ציבורי ועוד. אחת הדוגמאות הטובות לכך מתייחסות לאירוע האישי והמשמעותי ביותר שאנחנו יוצרים וחווים, הכוונה לחתונה. לצד חתונות קלאסיות, חתונות כפריות וחתונות בסגנונות אחרים, אנחנו יכולים למצוא גם את המונח והרעיון של חתונה אורבנית.

יש מי שיתקשה אולי לראות את ההבדל שבין חתונה כזו לבין חתונה רגילה, אך לעיתים ההבדלים באים לידי ביטוי בניואנסים הקטנים, אלה שאפשר להבחין בהם למשל בעיצוב המקום, למשל באופן בו החתונה נערכת, המקום בו היא נערכת, ועוד. למשל, חתונה כזו תהיה הרבה יותר נוצצת מחתונה כפרית, אך מצד שני, יהיה טעם בכך, זה לא יהיה רק בשביל להיראות או להראות, אלא זה יהיה משהו מעבר לזה, יהיה רעיון שיעמוד מאחורי זה.

כיצד יוצרים חתונה אורבנית

בשביל ליצור חתונה כזו, אנחנו צריכים לעבוד עם האנשים הנכונים, בין אם זה מעצבים ומפיקים שמכירים את המונח ויודעים כיצד להוציא אותו לפועל. לפני זה, אנחנו צריכים לדעת מה אנחנו מחפשים, מה אנחנו רוצים לעשות והיכן.

להבדיל מחתונות אחרות שבגלל הקונספט שלהן יש לערוך אותן בטבע, הרי שפה מדובר על חתונה שאפשר לערוך גם במקומות פתוחים, למשל חוף ים, גן אירועים עירוני וגם במקומות סגורים, כל זה כמובן בתנאי שמדובר במקום שנמצא בעיר ושהמקום מעוצב ובנוי לסוג חתונה כזו.

אנחנו צריכים לכלול בתוכו גם קייטרינג מתאים, מודרני ועכשווי, מוזיקה מתאימה ומן הסתם, את כל מה שקשור לעיצוב המקום בצורה מלאה, בכל שלב ובכל פרט באירוע.