פורקי מכולות – מה חשוב לבדוק לפני שבוחרים חברה

לא מעט בעלי עסקים, בעלי מקצוע, נדרשים לשירותים של אנשים מקצועיים אשר מתמחים בתחום של פריקת מכולות. זה נכון בין היתר, כשמדובר על פריקת מכולות באתרי בנייה, פריקת מכולות עם סחורות במחסני הלקוח, ופריקה של מכולות מסוגים אחרים. 

המכולות הנ"ל, יכולות להכיל חומרים וציוד אשר מועברים מנקודה א' לנקודה ב' ברחבי הארץ, וכן אלו יכולות מכולות אשר מגיעות באוניות או מטוסים מחו"ל ויש צורך לפרוק אותם. המכולות יכולות להכיל סחורה שאמורה לצאת למכירה או ציוד, מכשור ואמצעים שאמורים לעשות בהם שימוש באותו מקום. 

מתי נשתמש בשירותיה של חברה לפריקת מכולות

אנחנו ניעזר בשירותיה של חברה לפריקת מכולות, כאשר מדובר על ציוד קל עד כבד, אשר דורש עבודה של אנשי מקצוע לצורך פריקת המכולה. מדובר על מצבים בהם התנאים אינם מאפשרים שאנחנו נעשה זאת בעצמנו. 

למשל, אם מדובר על אתר בנייה, אזי נשתמש בצוות של פורקי מכולות שיעזרו לנו לפרוק את חומרי הבנייה, מעקים, אמבטיות, מטבחים ופריטים אחרים, זה נכון גם בשלבי הכניסה למבנה, כשיש צורך לפרוק ריהוט ומוצרי חשמל מהמכולה. 

כמו כן, אפשר למצוא שימוש בצוות של פורקי מכולה, כאשר מדובר על סחורות אשר מגיעות מחו"ל או כאלה שנרכשות אצל חברות בישראל ומועברות אל יעדים שונים. אז הצוות ידאג לפרוק את המכולה ולסדר אותה בהתאם, במידה ויש צורך במחסנים של החברה. 

כיצד נבחר חברה בצורה נכונה

על מנת שנוכל ליהנות מתהליך עבודה מקצועי ואיכותי אשר תוצאותיו יתאימו למה שאנחנו מצפים ומקווים, הרי שעלינו לבחור חברה שיכולה לספק לנו את השירות הטוב ביותר, שירות שעונה על הצרכים שלנו באופן מלא. 

לשם כך, אנחנו צריכים לוודא שהחברה עומדת במספר פרמטרים בסיסיים:

ראשית, היא צריכה להעסיק פורקי מכולות מקצועיים, מנוסים, צוות שמסוגל לפרוק מכולות בתנאים שונים, בלי מגבלות פיזיות או אחרות. 

שנית, החברה צריכה להחזיק ברשותה את הציוד הרלוונטי, על מנת שהצוות יוכל לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר. מלבד משאיות מתאימות, הרי שהחברה צריכה לספק ציוד שיאפשר לצוות להוביל את הציוד מהמכולה אל המשאיות ושם אל המקומות בהם צריך לפרוק אותו בצורה בטוחה מבלי שייגרם לו נזק. צריך לזכור, כל פגיעה קטנה יכולה לפגוע ביכולת לעבוד עם הציוד ולהשתמש בו.  כמו כן, החברה צריכה חומרים שיאפשרו לתייג את הציוד כך שיהיה ניתן לקלוט אותו בצורה מסודרת. 

שלישית, עלינו לוודא שהחברה אמינה, עומדת בזמנים, עומדת בכל הנהלים והתקנים ומסוגלת לספק תהליך עבודה איכותי 

לסיכום, אם אנחנו רוצים לבצע פריקת מכולה בצורה נכונה, מסודרת, הרי שעלינו לעבוד עם חברה שמתמחה בכך ומעסיקה צוותים שניתן לסמוך עליהם, שיבצעו את תהליך העבודה בצורה מסודרת ונוחה, בצורה אחראית וטובה.