השכרת כסאות – כיצד לבחור את הכיסאות הנכונים

השכרת כסאות

בשנים האחרונות, אנחנו יכולים לראות יותר ויותר חברות אשר מציעות שירותי השכרת ציוד לאירועים, ובפרט שירותים של השכרת ריהוט לאירועים. בין היתר הן מציעות לנו אפשרות לשכור שולחנות, כסאות, שידות ועוד.

יש לכך סיבות שונות. ראשית, עולם האירועים הולך ומתפתח עם השנים, וכבר לא מדובר רק על סוג מסוים של אירועים. אנחנו בוחרים לערוך אירועים מסוגים שונים ולא פעם אנחנו צריכים להשתמש בריהוט מושכר לשם כך. שנית, יותר ויותר אנשים מבקשים לערוך אירועים בבית, בעסק או במקומות אחרים באופן עצמאי, כלומר לא רק דרך גני אירועים או אולמות אירועים. זה כמובן מחייב אותם להשתמש בריהוט שכור לצורך האירוע.

השכרת כיסאות זו אחת הפונקציות המוכרות והשכיחות ביותר בכל מה שקשור להשכרת ריהוט לאירועים. ההסבר לכך הוא מאוד פשוט, אנחנו יכולים למצוא הרבה יותֳר אירועים בהם יש רק כיסאות מאשר אירועים בהם יש רק שולחנות. לעומת זאת, במרבית האירועים בהם יש רק שולחנות, הרי שיש בדרך כלל גם כסאות.

כיצד בוחרים כסאות בצורה נכונה

השאלה הנשאלת היא, כיצד עלינו לבחור כסאות לאירועים. ברור לכולם שלא מדובר בכיסאות משרדיים וגם לא בהכרח בכיסאות של שולחנות אוכל רגילים. מדובר בכיסאות שונים לגמרי, כאלה שיכולים להתאים לאירוע אותו אנחנו עורכים. אלה יכולים להיות כיסאות מפלסטיק או כיסאות מזכוכית, כיסאות עם או בלי ריפוד, כיסאות ישיבה רגילים או כיסאות בר מסוגים שונים.

הכלל הראשון לבחירה הוא סוג האירוע וסוג האורחים. יש הבדל בין אירוע שמיועד לצעירים לבין אירוע שמיועד למבוגרים, יש הבדל בין אירוע כמו הרצאה או כנס לבין אירוע כמו מסיבה נניח. הכל שאלה, מי אמור לעשות שימוש בכיסאות, כיצד וכמה זמן הוא אמור להשתמש בהם.

צריך לציין עוד נקודה, כשאנחנו בוחרים כיסאות לאירוע, חשוב שנבדוק מה הגודל של השטח בו אנחנו רוצים להציב אותם וכמה כיסאות נכנסים למקום בצורה סדירה ונוחה. אין טעם להזמין יותר כיסאות ממה שהמקום מכיל, ואין טעם להזמין כמות גדולה של כיסאות שתגרום אי נוחות לאורחים.