טונר למדפסת – איך קונים את הטונר הנכון

טונר למדפסת

כפי שאנחנו יודעים, ישנן שתי שיטות להדפסה. שיטה אחת, רגילה, היא באמצעות דיו, כך עובדות מרבית המדפסות, בוודאי הביתיות, למרות שגם בעסקים רבים בוחרים לעבוד בשיטה זו, מאחר והיא נחשבת לשיטה זולה יותר. שיטה אחרת, היא באמצעות טונר, אשר מדפיס בצורה יותר מתקדמת, יותר מתוחכמת ועל כן, היא מאפשרת לנו ליהנות מדפוס יעיל ואיכותי. משרדים רבים בוחרים להשתמש בשיטה זו, מאחר והיא יותר רהוטה ונוחה. להבדיל מדיו, מדובר בשיטה יקרה יותר. 

על כן, עלינו לדעת כיצד לרכוש טונר למדפסת, במידה ואנחנו מעדיפים לעבוד בשיטה כזו ולא באמצעות דיו. מאחר ומדובר בהוצאה לא קטנה באופן יחסי, ומאחר ואנחנו רוצים לעבוד עם הטונר לאורך זמן, אזי שחשוב שנבין כיצד לקנות ואיך להשתמש בו בצורה יעילה וטובה. צריך לקחת בחשבון גם את השאלה, היכן אנחנו יכולים לרכוש את הטונר על מנת שנוכל להשתמש בו, כמו שצריך. 

לשמחתנו הרבה, יש מספיק מקומות איכותיים בהם אנחנו יכולים לרכוש טונר למדפסת שלנו. עם זאת, אנחנו צריכים לדעת איפה לקנות אותו. עלינו לעשות זאת בחנויות מוכרות, חנויות שמתמחות במכירת מוצרי מחשבים, מוצרי מדפסות, וכן אפשרי לעשות זאת בחנויות שמתמחות במכירת ציוד משרדי. באותן חנויות, נוכל למצוא מגוון רחב של מוצרים, נוכל ליהנות מידע רחב ומגוון של אנשי מקצוע שעובדים במקום. 

אך זה לא מספיק לקנות טונר במקום מקצועי, מקום איכותי, עלינו גם לדעת כיצד לקנות את המוצר הנכון. כאמור, אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של טונרים. כמעט כל חברה מייצרת טונר שמתאים למדפסת שלה, ולעיתים היא מייצרת מספר סוגים כך שהלקוחות שלה יוכלו לבחור בין הדוגמאות השונים. לכן חשוב לדעת כיצד לבחור את המוצר הרלוונטי. 

איך קונים טונר בצורה חכמה

ראשית, יש לבחון את סוג הטונר, האם הוא מתאים למבנה ולאופי המדפסת. אומנם כל הטונרים נראים דומים, אך לעיתים יש הבדלים קטנים שיכולים להשפיע כך או אחרת על תפקוד המערכת. 

שנית, עלינו לבחור האם אנחנו מעדיפים לקנות טונר מקורי או לא. ההמלצה היא לרכוש טונר מקורי שכן הוא הרבה יותר יעיל ויכול לשרת אותנו למשך תקופה ארוכה יותר. מה עוד שהוא יתאים ספציפית למדפסת שלנו. יחד עם זאת, עלינו לקחת בחשבון שטונר מקורי עולה יותר. לכן ייתכן וישתלם לנו לרכוש טונר לא מקורי של חברה טובה, כך אנחנו נהנה ממוצר איכותי במחיר נמוך יחסית. 

שלישית, יש לבחון כמה הדפסות יכול הטונר לעשות. אנחנו יכולים למצוא נתונים על גבי האריזה, זה יאפשר לנו לדעת, כמה זמן הטונר יחזיק מעמד ועד כמה הוא אפקטיבי ומתאים למדפסת שלנו. 

חשוב לציין, ישנן חברות שמספקות שירותי התקנה, אחריות על המוצר ועוד שירותים נוספים נלווים אחרי הרכישה.