טיפול מושלם לחזור לגיל הנעורים: מתיחת פנים – המדריך המפורט

בתחילת תהליך ההזדקנות, ההשפעה של כוח המשיכה על העור איננה מורגשת בבת אחת, אלא מתרחשת לאט ובהדרגתיות. מגיל 38-40 הקמטים הופכים ניכרים יותר וזהו הגיל שבו, בדרך כלל, נשים בוחרות לעבור ניתוח מתיחת פנים. חשוב להבין שהפרוצדורה, על אף היותה מורכבת יחסית, יכולה בהחלט לעבור בצורה פשוטה לרבות תהליך ההחלמה, במיוחד כאשר הרופא הנבחר לצורך ביצוע ההליך האסתטי הזה הוא בעל ניסיון רב ומומחיות בתחומו.

באתר "היועצת" תוכלי למצוא מדריכים מפורטים בנושאי טיפולי וניתוחי אסתטיקה מובילים.

כמו גם מידע בנושא מחיר מתיחת פנים, תמונות לפני ואחרי, רופאים מומלצים למתיחת פנים ועוד.

מתיחת פנים – דרך בטוחה וחדשנית להשגת מראה עור מוצק

לאורך השנים התרחשו שינויים באופן שבו מתבצעים הליכים אסתטיים שונים, כיוון שהרפואה האסתטית כולה התקדמה בצעדי ענק. מתיחת הפנים היתה ועודנה מהניתוחים הפופולריים ביותר, זאת בגלל שהיא מעניקה מראה חדש ורענן לפנים – שהם החלק בגוף שהזמן, אצל מרבית האנשים, ניכר עליו בצורה הברורה ביותר. כיום ניתן לבצע את ההליך הזה במגוון שיטות, כאשר בחירת השיטה עבור כל פציינטית נעשית בהתאם לבחירה שלה במראה חיצוני מסוים ובמאפיינים הספציפיים של העור שלה. המטרה היא, כמובן, להעניק מראה כמה שיותר טבעי, שיהיה פרופורציונלי ליתר הגוף ושייראה חיוני וצעיר ולא נפול.

האם ניתן לעבור תהליך של מתיחת הצוואר והפנים בגיל צעיר משישים?

כאמור, הרפואה האסתטית עברה כברת דרך והטכנולוגיה, שלא מפסיקה להתחדש, מייצר מגוון של דרכים חדשניות אשר רופאי אסתטיקה מומלצים יכולים להשתמש בהן, כדי להעניק טיפולים עדינים או אינטנסיביים, לכל החפץ בכך. בעבר הלא רחוק, גיל 65 היה המינימום למתיחת הפנים, אך כיום המצב מעט שונה – במיוחד כיוון שישנן כמה "דרגות" של טיפולים, כלומר בהחלט ניתן להציע הליכים אסתטיים עדינים יותר, לאישה שעוד לא הגיעה לגיל זה ובכל זאת מעוניינת לבצע חידוש של מראה פניה. בדרך כלל, הגיל המומלץ לעבור ניתוח מתיחה של ממש, הוא לא פחות מגיל שישים.

מהי הסיבה שהליך אסתטי יתבצע באופן מעט שונה אצל כל אישה?

המאפיינים הפיזיים כמו אחוזי השומן, מצב העור והקמטים והמצב הבריאותי – לכל אלה יש השפעה על האופן שבו יתבצע הליך אסתטי ובפרט כשמדובר בניתוח. גם לאורח החיים שאותו מנהלת האישה, יש השפעה על איך שהעור שלה "יתנהג" לאחר הליך כזה או אחר, לדוגמה אם התזונה שלה בריאה, או אם היא מעשנת. מסיבה זו, הייעוץ הראשוני מרופא מומחה ברפואה האסתטית, יהיה זה שיקבע את ההתנהלות של התהליך אצל אותה הפציינטית, כמובן בחשיבה משותפת עמה, על מנת להגיע לתוצאה משביעת רצון.

האם טיפולים אסתטיים באיזור הפנים מתאימים גם לגברים?

מבחינה סטטיסטית, מרבית הפציינטים המגיעים לקליניקות לרפואה אסתטית הן נשים. עם זאת, הפרוצדורות הללו מותאמות לכל אדם בנפרד וכמובן שהן מתאימות גם לגברים, המרגישים שהם מעוניינים לעבור שינוי ולהחזיר עטרה ליושנה. קמטים הם מאפיין של עור שמתבגר וניתן להתאים גם לגברים את הטיפול שנכון להם, כדי להשיג תוצאה נהדרת, בין אם זה יהיה ניתוח שישלב גם מתיחה של העור ובין אם זה יהיה טיפול אחר, שאיננו פולשני.

אילו אופציות לא פולשניות ניתן להציע לפציינטים שרוצים לרענן את מראה הפנים?

רופאי אסתטיקה מומלצים מאפשרים למטופלים שלהם, לקבל ייעוץ והכוונה בנוגע לדרך הנכונה ביותר עבורם, על מנת להשיג מראה חיצוני שהם חולמים עליו. אין זה הכרחי לעבור ניתוח פולשני כדי להשיג מראה כזה, לכן רבים