על הפיתוח המיוחד של חברת סונוביה

סונוביה

בעזרת פיתוח חדשני וטכנולוגיות מתקדמות לקטילת בקטריות  ווירוסים, חברת סונוביה הוציאה לשוק את המסכה החדשה שלה נגד קורונה ונגיפים. עם הגנה אקטיבית מפני וירוסים אשר מגובה בתוצאות מעבדה בינלאומיות, אנו שמחים להציג בפניכם מסכה נגד קורונה עם עמידות גבוהה בכביסות. 

אף אחד מאיתנו כנראה לא האמין שאיזשהו נגיף מסתורי יגיע לרוב חלקי העולם. וכנראה שאף אחד לא האמין שאם כזה דבר יקרה, ישראל תהיה הראשונה לפתח כמעט חיסון עדר. אבל בין אם דמיינו או לא, שנת 2021 עדיין מתעסקת עם נגיף הקורונה, מה שמאלץ אותנו לעטות מסכות. ואם במסכות עסקינן, אז כדאי להכיר את חברת סונוביה. החברה פיתחה מסכות נגד קורונה עם חלקיקי אבץ אקטיבי, שמוחדרים לבד של המסכות בטכנולוגיה אולטרסונית מתקדמת. הנה כל הפרטים לפניכם.

מסכות רב פעמיות להגנה מקורונה 

אם נמאס לכם לרכוש כל הזמן מסכות חד פעמיות, אנחנו מבינים אתכם. מעבר לכך שהן לא ממש נוחות, המסכות האלו גם מזהמות את כדה"א. בפועל, תעשיית הטקסטיל היא אחת מהתעשיות הכי מזהמות שקיימות. אם אתם רוכשים מסכת קורונה רב פעמית, אתם פועלים נכון ומסייעים אקולוגית לכדה"א. 

מסכות רב פעמיות, מעבר לכך שהן אקולוגיות, הן צריכות גם להגן עליכם. הבד המיוחד של סונוביה מגן מפני חיידקים ונגיפים בכ-99%. יחד עם זאת, הבד של סונוביה מאפשר לכם כביסות מרובות שאינן גורמות לשחיקתו. 

מה הופך את הבד של סונוביה למתקדם

אם אתם מחפשים אחר אמצעים מתקדמים לקטילת נגיף הקורונה, אתם צריכים להצטייד במסכות בהתאם. ישנן מסכות מסוגים שונים בשוק, אך לא כולן מגיעות עם קבלות ממעבדות בינלאומיות לביצועים שלהן. הבד המיוחד של סונוביה כולל בתוכו חלקיקים של אבץ, שמוחדרים בטכנולוגיה מתקדמת לתוך הבד. 

חלקיקי האבץ שמוחדרים לבד, למעשה מאפשרים לבד לקבל תכונות אופטימליות של ביצועים לאורך זמן. כמו כן, הבד מאפשר קטילה משמעותית של ריחות לא נעימים בתוך המסכה. הבד של סונוביה עד כדי כך עמיד, עד שניתן לכבסו בערך 55 פעמים ולא יתגלה בלאי. יחד עם זאת, חשוב לציין כי הכביסות לא אמורות להתבצע בטמפרטורות מאוד גבוהות. כלל אצבע הוא, שכביסות בטמפרטורה גבוהה גורמות לבלאי מוגבר בבדים. וכך גם רלוונטי לגבי מסכות רב פעמיות. 

סונוביה ממשיכה למנף את הטכנולוגיה המתקדמת שלה שמחדירה תכונות רצויות לבדים בשביל מגוון שימושים אחרים כגון מצעים קוטלי חיידקים, וירוסים ופטריות לבתי חולים ובתי מלון, ריפודים אנטי-מיקרוביאליים לתעשיית הרכב ושוק התחבורה הציבורית, ובדים דוחי מים ומעכבי בעירה למגוון תעשיות אחרות. המסכות הן רק קצה הקרחון של המהפכה שסונוביה מסוגלת לחולל עם הטכנולוגיה המתקדמת שלה.

מה חשוב לדעת לגבי מסכות רב פעמיות

מסכות רב פעמיות מאפשרות לכם לחסוך כסף בטווח הארוך. אבל יותר חשוב מכך, הבד המיוחד של סונוביה מאפשר לכם להתגונן מפני נגיפים שונים, כולל קורונה. מאחר שהמסכות מגנות ב-99% מפני הנגיף, אתם תוכלו להרגיש בטוחים כשאתם בחללים סגורים. 

לאחרונה הוסרה המגבלה של עטית מסכות בחוץ, אבל חשוב עדיין לעטות מסכות בחללים סגורים. אמנם רוב העם מחוסן, אבל חשוב עדיין להתגונן מפני הנגיף. אם אתם מעוניינים להתגונן נכון, מסכות רב פעמיות בטכנולוגיה מתקדמת יהיו התשובה.