הגרלת גרין קארד – כל הדרכים לעשות את זה טוב

הגרלת גרין קארד

גרין קארד הוא למעשה תעודה מזהה לכל דבר אותה מחויב כל מהגר שהגיע לגיל 18 לשאת על גופו למטרת זיהוי ולעימות כי אכן מדובר בתושבות קבע. יש מגוון אפשרות להשיג גרין קארד כאשר אחד מהם קשור בעיקר באותה הגרלת גרין קארד המוכרות לכולנו עוד משנות ה90- השנים בהן ארצות הברית החליטה לספק כ55000  אשרות למהגרי מדינות קטנות בהן ההגירה לארצות הברית הייתה קטנה באופן יחסי לשאר המדינות הגדולות. אז איך מגרילים גרין קארד ומה העדכונים והשינויים שיש לעקוב אחריהם? כל המידע במאמר הבא.

איך מגרילים גרין קארד? ההגרלה הגדולה

הגרלת גרין קארד מקורה בשגרירות האמריקאית ומדי שנה מאפשרת כ55000 אשרות שהות בארצות הברית. ההגרלה מבוצעת באמצעות האתר והמועמדים מחויבים להגיש את הבקשה כל פעם באוקטובר מדי שנה לפני ההגרלה עצמה. את התוצאות של הזכייה בהגרלה לא מקבלים בדואר וכאן יש להיכנס אל האתר עצמו ולהתעדכן בעדכונים החדשים לרבות תוצאות הזכייה ובהתאם לשנה העוקבת. המועמדים שייבחרו יעברו ראיון וגם אליו יש להתכונן בכובד ראש – זאת בכדי שלא לפספס את ההזדמנות לזכות במגורי קבע בארצות הברית. במצבים בהם אין מושג או ידע כיצד להגיש את הבקשה חשוב להיוועץ עם גורמים יודעי דבר המבינים בפרטי התוכנית, חוקי גרין קארד ומילוי הטפסים והבקשה נכון. כמו כן, יש מסמכים שחשוב לצרף, יש בדיקות שחשוב לבצע ובעיקר יחשוב שלא לוותר על הייעוץ המתאים בטרם תגישו את המסמכים שיובילו אתכם אל הזכייה המיוחלת.

מי יכול לקבל גרין קארד באמצעות הגרלה?

הגרלת גרין קארד זו מהווה הזדמנות ללא מעט אנשים להיכנס בדרכים חוקיות לארצות הברית בעוד היא אינה מגבילה אף אדם להיות חלק מכך ובתנאי שאין לו עבר פלילי. באמצעות הגרלה ניתן לממש את ההזדמנות שלכם ולקרב אליכם את הזכייה באשרת השהייה יותר מתמיד. הגרלת גרין קארד נכנסה לתוקף בשנות התשעים באמצעות מערכת ההגירה בארצות הברית וזאת בכדי לייצר גיוון ובו זמנית לתקן עיוות דמוגרפי שמקורו בהקצאה כללית נכונה. הקצאה זו קבעה בו זמנית את מספר מהגרי העבודה, מהגרי המשפחה, לימודים ובנוסף אפשרה למדינות קטנות ליהנות ממדיניות הגירה חופשית במדינת ארצות הברית. התרבות האמריקאית מורכבת ממטרות ומקצועות שונים מהעולם ובו זמנית מאפשרת חיים ועבודה בתחומים שמקורם ממגוון התרבויות. וכך, בעקבות חוק ההגרלה מממשים המוני אנשים ברחבי העולם את החיים בארצות הברית והכול בזכות התנהלות ובקרה נכונים על הצעדים החשובים ביותר שיקבעו את הצלחת התהליך.

רוצים להצליח ולעלות בהגרלה? פנו אל היועצים שמכירים ומבינים את התחום, באמצעות היועצים הנכונים תגישו את המסמכים הנכונים, תענו על השאלות הנכונות והכי חשוב? תגיעו רגע לפני קבלת האשרה (מעמד הריאיון) מוכנים ובטוחים יותר מתמיד.