מחפשים פעילות ליום הולדת? כדאי שתכירו – לייזר טאג

הגיע תאריך יום ההולדת של הילד או הילדה ואתם מתלבטים איזה פעילות כדאי לכם לעשות. איך אפשר לחדש את קונספט היום הולדת ומה יהיה הכי כיף לילד שלכם ולחברים שלו. לייזר טאג יכול להיות הפתרון המושלם עבורכם. מתבלטים על לייזר טאג לאירועים? הנה כמה פרטים שחשוב לדעת.

לייזר טאג – מה זה בכלל?

לייזר טאג הוא משחק לחימה ואסטרטגיה שמדמה לחימה עם נשק אמיתי. במהלך המשחק, המשתתפים מתחלקים לשתי קבוצות ויורים האחד בשני באמצעות כלי נשק שנראה כאמיתי. לנשק יש קרני לייזר, כך שבמקרה של פגיעה בשחקן מהקבוצה השנייה הקרן הלייזר עם החיישן מסמנת את הפגיעה באדם השני, ומודיע לו על פסילתו. המשחק בטוח לחלוטין ואין כל סכנה לאיש מהמשתתפים.

המשחק משלב בתוכו אסטרטגיה, יכולות ניתוח וחשיבה, עבודת צוות קבוצתית, וכמובן המון כיף. לייזר טאג לאירועים בכלל ולימי הולדת בפרט יגבש בין המשתתפים, ייתן להם תחושת אחידות ומטרה משותפת ויגרום להנאה רבה לכל.

אז למה לבחור בלייזר טאג?

ללייזר טאג יתרונות רבים שיהפכו אותו להיות המשחק הטוב והמדויק ביותר עבור האירוע שלכם. במשחק, אין חשש מפגיעה פיזית באיש מהמשתתפים, ועדיין תחושת הלחימה מרגישה ממשית. לרובי הלייזר טאג טווח פגיעה שמגיע למאה וחמישים מטרים, וכך המשחק הופך לאסטרטגי ומשוכלל יותר.

אין צורך בביגוד מסוים או בקסדות לצורך המשחק, וניתן לשלוט בכמות המשתתפים ובכמות הפסילות האפשרית במשחק. ניתן לשחק את הלייזר טאג בכל מקום, ולהזמין אותו עד אליכם למקום החגיגה. אורך המשחק הוא כשעה, וניתן כמובן להאריך אותו בעלות נוספת. ישנם לרוב, הנחות ומבצעים מיוחדים לקבוצות גדולות ולאירועים. 

לייזר טאג – למה הוא מתאים?

לייזר טאג מתאים למגוון רחב של אירועים ומפגשים. עבור ימי הולדת, לייזר טאג הוא משחק נפלא. בין אם מדובר בבר מצווה או בכל גיל אחר, הלייזר טאג יאפשר לילד שלכם להנות ממשחק חברי, ולמצוא עוד קצת את מקומו בחברה. בנוסף, המשחק ייחודי ביותר, וכנראה לא יהיה דומה לאף אירוע יום הולדת אחר.

לייזר טאג מתאים גם לאירועים נוספים, ובוודאי לא רק לילדים ונוער. משחק הלייזר טאג מתאים לימי גיבוש לחברה, למסיבות רווקים ורווקות ולכל אירוע שמטרתו ליצור גיבוש, להנות, ולקחת הפסקה קצרה ממירוץ החיים. ניתן לדייק את המשחק עבור הצרכים האישיים שלכם והאירוע הספציפי אליו המשחק מדויק. 

אז מה תכלס?

רוצים לרכוש משחק לייזר טאג לאירועים? משחר לייזר טאג ליום ההולדת של הילד? הגעתם להחלטה הנכונה! חשבו יחד מה אורך המשחק המתאים לכם, כיצד לחלק את קבוצת המשתתפים בצורה הנכונה, והאם אתם מעוניינים להגיע עד מקום המשחק המאורגן או להזמין את המשחק אליכם. לאחר שתדייקו את המשחק עבורכם, כל שנותר לכם הוא להנות מיום הולדת כיף, מגבש ומלמד.