מאוורר

מאוורר תעשייתי איכותי

מאוורר מספק פתרונות קירור ואוורור במקרים בהם יעילותם של  מכשירים חשמליים אחרים מוטלת בספק. בנוסף, לחללים סגורים, פתוחים מוצלים ו/או חשופים לשמש. ניתן להניח אותו על מרפסת תחת פרגולה או סוכך. על גג שמש ועוד. בבתים פרטיים, במסעדות ובתי קפה, ובאתרים אחרים יעילותו רבה במשך היום וגם לפנות ערב ובלילה. הקרירות הנוצרת על ידי משבי הרוח שלו נעימה מאוד ומועדפת על ידי רבים אשר סובלים מהקרירות המוגזמת של המזגנים למיניהם. הוא יעיל מאוד גם במבנים שאינם אטומים לגמרי ויש בהם חלונות פתוחים, פתחים שאינם נסגרים ועוד. כך, במוסך, במחסן, באולם ייצור ועוד. 

קיימים סוגים שונים הנחלקים בחלוקה גסה לכאלו הניצבים על רגל ועל הרצפה, כאלו התלויים על הקיר ואחרים התלויים מהתקרה. מאוורר הניצב על רגל מגיע בגדלים שונים ועם מנועים בעלי הספקים מגוונים. כושר ספיקת האוויר נקבעת על ידי עוצמת המנוע והקוטר. הוא מיוצר עם תכנון הנדסי הכולל סנפירי פיזור אוויר ועיצוב כנפיים מיוחד ומחומרים המאפשרים הזרמת אוויר יעילה. המפרט כולל, לרוב, בוררי מצבים מתכוונן ושלוש מהירויות הפעלה, מוט טלסקופי להגבהה, הנמכה וצידוד, בסיס מחוזק עם משקולת ליציבות מושלמת, רשת הגנה צפופה לבטיחות מרבית ועוד.

ניתן למצוא גם מאוורר מגדל, בנוסף, אחר עם מנוע טורבו המסוגל להגדיל ספיקת אוויר משמעותית, אחר ללא להבים אבל עם פיזור אוויר עוצמתי ועוד. אלו המיועדים לתלייה מהקיר מגיעים עם מרבית התכונות הקיימות במאווררים תעשייתיים  ופופולאריים. מאוורר שנועד לתלייה מהתקרה מגיע, לרוב, עם 4 כנפיים. בגלל שהוא נתלה לטווח ארוך אזי רבים מבקשים לרכוש אחד שיהווה גם מין פריט אופנתי. הבחירה נעשית, במקרים אלו, על פי העיצוב המודרני, הצבע המתאים והסולידי, התאורה המותקנת עליו ועוד. כך, הוא הופך לחלק ממערך העיצוב של החלל שבו הוא נמצא.

מכשירי חשמל אלו הינם חסכוניים במיוחד בזכות המנועים המיוחדים המותקנים ובגלל מרכיבים שונים המותקנים בהם. הם איכותיים ויכולים לפעול שעות ארוכות ללא תקלה או בלאי. מומלץ לרכוש אותם אצל משווקים בעלי מוניטין אשר מחזיקים ברשותם מבחר  רב. במידת הצורך, הם מספקים גם שירותי התקנה, תיקונים וכדומה.