חולמים על חתונה קטנה בטבע? כל הפרטים

wedding-4641674_640

בזמן שהרבה מאוד זוגות חולמים על חתונות גדולות ומפוארות, חתונות עם מאות מוזמנים בעלויות של עשרות אלפי שקלים, יש לא מעט זוגות מעדיפים דווקא לערוך חתונות קטנות, ואינטימיות, חתונות שלוות ושקטות.

לכן, הרבה מאוד זוגות לא ממהרים לערוך חתונה בקונספט הרגיל שלהן, אלא הם בוחרים לערוך חתונה קטנה בטבע. חתונה עם כמות מוזמנים מינימלית באופן יחסי, בני משפחה וחברים קרובים, מתחת לכיפת השמיים, במקום טבעי לחלוטין, באופן שיסמל את האופי של בני הזוג וכן את הקשר המיוחד ביניהם.

מה צריך בשביל לארגן חתונה קטנה בטבע

ארגון חתונה קטנה בטבע, על פניו, דורש הרבה פחות תכנון וארגון מאשר חתונה גדולה, אך מצד שני, מאחר ומדובר בחתונה שנערכת בטבע, במקום פתוח, ולפעמים גם בוחרים לערוך אותה במקום לא מסודר או כזה שמיועד באופן ספציפי לחתונות, אז הארגון צריך להיות מותאם לכך.

בראש ובראשונה, צריך לבחור מקום שבאמת יכול לאכלס את כל האורחים שאמורים להגיע לאירוע, צריך לבחור מקום שבאמת יכול לאכלס את כל הציוד והאמצעים הנדרשים בשביל שיהיה ניתן לערוך את האירוע.

לשם כך, צריך גם להחליט מראש מה יהיה הקונספט של האירוע, מה בדיוק צריך בשביל לערוך אותו ועל מה אפשר לוותר. למשל, אם רוצים להשמיע מוזיקה לריקודים, אז צריך לוודא שיש במקום אמצעים להפעלת ציוד חשמלי ואם לא, אז צריך לשכור גנרטורים מתאימים לכך. זו רק דוגמא אחת לדברים שצריך לחשוב עליהם.

איך יוצרים סביבה נוחה בטבע

גם כשמארגנים חתונה קטנה בטבע, חתונה עם כמות קטנה באופן יחסי של אורחים, אזי שצריך להכשיר את השטח, כך שכל האורחים אותם מבקשים להזמין, יוכלו להגיע אליו בצורה נוחה ויוכלו לשהות במקום וליהנות מהאירוע.

לכן, צריך לקבוע כמה אורחים אמורים להיות באירוע ואיך בדיוק הופכים את המקום לכזה שיהיה ניתן לארגן בו את כמות האורחים הצפויה. כמו באירועים אחרים, גדולים יותר, לפי כמות האורחים, ייקבעו גם כמות המנות ופרטים אחרים הקשורים לאופי האירוע ומתייחסים אליהם.

לעבוד עם האנשים הנכונים בתחום

הרבה פעמים זוגות בוחרים לערוך חתונה קטנה בטבע, בשביל שהם יוכלו לארגן את חתונת החלומות שלהם בעצמם, ולא יתנו לשום גורם חיצוני להשפיע. הם רוצים לארגן את כל הדברים מהתחלה ועד הסוף, ולהיות אחראים על כל פרט ופרט.

זה מאתגר וחשוב, אך בשביל שאירוע כמו חתונה, אפילו כשמדובר על חתונה קטנה, יש להיעזר באנשי מקצוע מהתחום. ספקים שיכולים לתת שירותים שונים, אנשי מקצוע שיש להם תפקידים מאחורי הקלעים או באירוע עצמו, וכן גורמים עם ניסיון שיכולים לעזור בכל מה שקשור לארגון חתונה בטבע. זו סיבה לשכור את שירותיהם של חווה ואדם שמתמחים בארגון חתונות קטנות בטבע ובכלל.