פנסיון לכלבים – הבית של הכלב כשאנחנו בחו"ל

פנסיון לכלבים

כשאנחנו נוסעים לחו"ל או לנופש לכל מקום אחר, הרי שאנחנו מחפשים מקום היכן להשאיר את הכלב שלנו עד שנחזור. לרשותנו יכולות לעמוד מספר אופציות, למשל, אנחנו יכולים להשאיר את הכלב אצל קרובי משפחה, שכנים, חברים, ואנחנו יכולים לקחת את הכלב שלנו לפנסיון, כך גם הוא ייהנה מסוג של חופשה, בזמן שאנחנו נופשים בחו"ל.

לשמחתנו הרבה, כמעט בכל עיר, כמעט בכל יישוב, אנחנו יכולים למצוא פנסיון לכלבים, בין אם מדובר בפנסיון פתוח או סגור, בין אם מדובר בפנסיון גדול או קטן, כזה ששומר רק על כלבים או כזה שאפשר לשים בו גם חתולים.

פנסיון לכלבים הוא למעשה בית מלון עבור ההולכים על ארבע. שם דואגים להם ללינה מסודרת, אוכל, טיולים בחוץ, ואם יש צורך (ומוכנים לשלם על כך) אז גם על טיפולים מסוגים שונים, כולל תספורות, ציפורניים, מקלחת ועוד.

השאלה הנשאלת היא, כיצד בוחרים פנסיון כזה. אנחנו לא נרצה להשאיר את הכלב שלו בכל מקום, אנחנו לא נרצה להשאיר אותו בידיים לא טובות, ידיים לא מקצועיות, הרי נרצה להשאיר אותו במקום בו נוכל להיות רגועים, במקום בו אנחנו נוכל להיות בטוחים שהוא מקבל את הטיפול הטוב ביותר.

כיצד בוחרים פנסיון לכלב שלנו

מאחר ויש לא מקומות בהם ניתן להשאיר את הכלב, אז אנחנו יכולים להכריע בצורה פשוטה ונוחה, לאיזה פנסיון לכלבים נכניס את הכלב שלנו.

הדבר הראשון שאנחנו צריכים לבדוק הוא, מה בדיוק מספקים לנו במקום, אילו שירותים הפנסיון מספק לנו ואיזה ניסיון יש לעובדי המקום בתחום. צריך לומר, במקרים רבים מדובר על אנשים שאוהבים מאוד כלבים ומטפלים גם בכלבים משלהם, אך אין להם ניסיון של וטרינרים למשל. זה לא פוסל אותם. שכן הם ייצרו קשר עם הווטרינר שלנו, במידת הצורך.

הדבר השני שאנחנו צריכים לוודא הוא, תנאי המיקום. עד כמה הוא גדול, מרווח, נקי, כמה כלבים נכנסים אליו, עם כמה כלבים הכלב שלנו יהיה, ועוד. כל דבר כזה צריך להשפיע על הבחירה שלנו.