עורך דין פלילי ברמת גן – פרמטרים לבחירת עורך דין בצורה נכונה

עו"ד פלילי

כשאנחנו נדרשים לשירותיו של עורך דין פלילי, סימן שאנחנו נמצאים במצב בו המדינה רואה בנו חשודים במעשה מסוים, או במינימום אנחנו מעורבים או עלולים להיות מעורבים בסיטואציה, אשר יכולה להפוך בקלות למצב בו נהיה חשודים על כל המשתמע מכך. 

על כן בשביל להגן על הזכויות שלנו, בשביל שנוכל להבטיח שנוכל להגן על עצמנו בצורה הטובה ביותר הרי שאנחנו חייבים לשכור עורך דין פלילי שידע כיצד לייצג אותנו, בין אם זה מול המשטרה, הפרקליטות ובהמשך גם בבית המשפט. 

לשמחתנו הרבה, הרי שבישראל לא חסרים עורכי דין שמתמחים בדין הפלילי אך זה לא מבטיח שכל אחד בהכרח יכול לייצג אותנו בצורה מקצועית ונאמנה, זה גם לא מבטיח שכל אחד יכול לייצג אותנו במקרה שלנו. על כן אנחנו צריכים לקבוע לעצמנו פרמטרים כיצד לבחור עורך דין פלילי ברמת גן, תל אביב או בכל מקום אחר. 

לפני שנציג את הפרמטרים הנכונים מבחינתנו, צריך לציין נקודה מהותית אחת, כשאנחנו בוחרים עורך דין פלילי ברמת גן או בכל מקום אחר, זה חייב להיות מישהו שאנחנו סומכים עליו במאה אחוז, בין אם זה בצד המקצועי ובין אם זה בצד האישי. 

פרמטרים לבחירת עורך דין פלילי

הפרמטר הראשון הוא ניסיון ומקצועיות. אין דבר שיכול להחליף את זה. לא משנה כמה נחמד הוא יהיה וכמה הבטחות הוא יבטיח לנו, בסופו של דבר הכל יבוא לידי ביטוי בעזרת הניסיון והמקצועיות שלו. זה הבסיס לכל תהליך העבודה, לכל פעולה שהוא יבצע עבורנו. 

הפרמטר השני הוא הזמינות והנגישות שלו כלפינו וכלפי התהליך שאנחנו מעורבים בו. חלק מהותי בקידום העניין זו מהירות העבודה, הזמינות והנגישות. אנחנו לא יכולים לבחור עורך דין שלא יכול להקצות לנו זמן ודוחה כל דבר. הוא צריך להיות נגיש ולבצע כל דבר בזמן, כמה שיותר מהר. 

הפרמטר השלישי, הכלים והאמצעים שעומדים לרשותו, בין אם מדובר בצוות מקצועי שעובד איתו, עדים מומחים ואנשי מקצוע אחרים שיכולים לעזור במקרה שלנו, בדרכים שונות.