קייטרינג בשר דרום אמריקאי – למה משתלם לנו להזמין אותו

קייטרינג בשר דרום אמריקאי – למה משתלם לנו להזמין אותו

אין ספק, שאם אנחנו נבחן אילו מטבחים הכי אהובים על הישראלים, אחרי המטבח הישראלי או הים התיכוני כמובן, הרי שהמטבח הדרום אמריקאי ימוקם גבוה ברשימה. סביר להניח שהוא יהיה שם ביחד עם המטבח האיטלקי והיפני.

העניין הוא, שהמטבח הדרום אמריקאי, בוודאי החלק הארגנטינאי שבו, מגיע גם עם מנות שונות מאיטליה, במילים אחרות, מדובר בשילוב שבין מטבח דרום אמריקאי קלאסי למטבח אשר נהנה גם ממנות ממקומות שונים, בפרט איטליה, בזכות קהילה מאוד גדולה של איטלקים אשר התיישבה במאה ה-19-20, בדרום אמריקה ועם הזמן הצליחה לשלב בתוך המטבח המקומי גם מנות שונות, מארץ המקור שלהם.

אנחנו יכולים ליהנות מכל זה, כאשר אנחנו מזמינים למשל, קייטרינג בשר דרום אמריקאי עבור אירועים שונים. כך למשל, אם אנחנו מחליטים לערוך אירוע גדול פרטי, כמו חתונה, בר או בת מצווה, בריתות, ימי הולדת או כל אירוע אחר, וכן אם אנחנו רוצים לערוך אירועים עסקיים, חברתיים ואחרים, הרי שקייטרינג דרום אמריקאי יכול להוות פתרון נהדר עבורנו. הן מבחינת התפריט שמוגש בו, הגיוון, האיכות, הייחודיות שלו, וכן מסיבות אחרות שנציג בהמשך המאמר.

צריך להדגיש, כשמדברים על קייטרינג בשרי, אז אומנם החלק המהותי, העיקרי בתפריט מבוסס על בשר, אך אנחנו נמצא בו גם מנות נוספות, כאלה שמתאימות לאנשים שאינם צורכים בשר, בין אם זה מסיבות אידיאולוגיות או מכל סיבה אחרת. אנחנו נוכל לספק לאורחים שלנו מגוון רחב של מנות, כך שכולם יוכלו ליהנות באירוע.

עוד נקודה שאנחנו צריכים לקחת בחשבון היא, אם אנחנו מזמינים קייטרינג בשר דרום אמריקאי, אז אנחנו יכולים לייצר אירוע שלם סביב קונספט דרום אמריקאי. כלומר, אנחנו יכולים להציג אירוע שמכיל עוד אלמנטים מהיבשת, בראש ובראשונה מוזיקה מקומית. זה משהו שאנחנו לא נוכל לייצר אם נגיש תפריט כללי וסביר להניח, שלא נוכל גם אם נחליט למשל, להגיש תפריט יפני.

כיצד יוצרים אירוע עם קייטרינג דרום אמריקאי

יש כמה וכמה מנות שחייבות להיות בתפריט דרום אמריקאי. עלינו לבחון שאכן החברה מספקת לנו אותם. בראש ובראשונה בשר כמובן. אנחנו צריכים להקפיד שמדובר על נתחי בשר מובחרים, וכן שהם נעשים במקום (אחד היתרונות של קייטרינג כזה הוא, אנחנו יכולים למצוא חברות שמכינות את הבשר מול עיניי האורחים). כך למשל, אנחנו נבחר מנות כמו צלעות, אסאדו, ועוד שורה ארוכה של נתחי בשר איכותיים.

לצד נתחים אלה, מן הסתם, אנחנו נגיש מנות כמו אמפאנדס, ועוד מגוון רחב של תוספות שונות אשר נהוג להגיש בארוחות דרום אמריקאיות. צריך לומר, מאחר ולרוב אנחנו נבחר קייטרינג כשר, אז נאלץ לוותר על האופציה להגיש בתור קינוחים מנות עם ריבת חלב, אך אנחנו יכולים למצוא פתרונות אחרים לכך, כולל אלפאחורס טבעוני.

כאמור, התפריט יכלול לא רק בשרים, אלא גם מנות אחרות. למשל, אנחנו יכולים להציע לאורחים שלנו פסטות שונות שכוללות בשר, כפי שנהוג לאכול גם בדרום אמריקה, בזכות אותה קהילה איטלקית גדולה שהתיישבה במקום וחיה בו עד היום, וכן אנחנו יכולים להציע לאורחים שלנו מגוון רחב של סלטים ופשטידות שונות, נטולות בשר.

כשאנחנו בוחרים חברת קייטרינג דרום אמריקאי, מומלץ לבדוק לא רק את התפריט של החברה, אלא גם את הניסיון שעומד מאחוריה, עד כמה הקשר בינה לבין דרום אמריקה הוא אמיתי, עד כמה היא מכירה את התפריט הדרום האמריקאי ואפשר לסמוך עליה שתספק לנו מנות איכותיות וייחודיות ליבשת.