מצבר עד הבית – למה ללכת למוסך אם אפשר לקבל את המצבר בבית?

מצבר עד הבית

פעם, כשרכשנו מוצרים שונים, לבית או לרכב, אז היינו צריכים ללכת לחנות, לקנות ולקחת אותם. אם המוצר לא היה באותו זמן בחנות, אז היינו צריכים לחזור בשביל לקחת אותם. זו היתה טרחה עבורנו, בוודאי אם היה מדובר בעסקים שפעלו באותן שעות שאנחנו עבדנו. אז היינו צריכים להפסיד שעות עבודה בשביל זה.

היום לשמחתנו הרבה, זה כבר לא כך. יותר ויותר עסקים מפעילים שירותי משלוחים לבית או לעסק. כך אם אנחנו צריכים משהו, אנחנו פשוט יכולים ליצור קשר והם דואגים לשלוח את זה אלינו. יש מקרים שזה הכרחי.

דוגמא למקרה שזה הכרחי, הוא מצבר לרכב. כידוע, אנחנו רוכשים מצבר רק אם מה שיש לנו ברכב כבר לא עובד, מרוקן. במקרה כזה, אנחנו לא יכולים להתניע את הרכב ולכן אנחנו חייבים לרכוש מצבר חדש. בסיטואציה הזאת, אין לנו ברירה אלא ליצור קשר עם חנות או מוסך שיכולים לספק לנו מצבר עד הבית.

מה כולל השירות הזה

מצבר עד הבית הוא שירות שמספקות חנויות שעוסקות במכירת מצברים, מוסכים וכן חברות שמספקות שירות לכלי רכב דרך חברות ביטוח או באופן עצמאי. הרעיון הוא מאוד פשוט. אם נניח המצבר שלנו מתרוקן ואנחנו צריכים לקנות חדש, אז אנחנו חייבים ליצור קשר עם אחד המקומות שמספקים שירות זה, והם ידאגו לשלוח אלינו ניידת שירות עם מצבר ואיש מקצוע שידע לחבר אותו לרכב.

צריך לומר, מדובר בפעולה יחסית פשוטה מבחינה טכנית, כל התהליך של הוצאת המצבר הישן והכנסת החדש במקומו. עם זאת, יהיה נכון שאנחנו נדאג שאיש מקצוע יעשה את זה ולא שאנחנו נעשה את זה בעצמנו.

נקודה חשובה נוספת שאנחנו צריכים לקחת בחשבון, אותן ניידות שירות או אותם מקומות שמוכרים מצברים, יכולים להגיע אלינו לא רק הביתה, אלא גם לעסק, ואם יש צורך גם לאמצע הדרך, אם נניח הרכב הפסיק לעבוד והתברר שהמצבר מרוקן לגמרי. לכן רצוי שתמיד יהיה לנו את הטלפון של החברה שיכולה לספק לנו מצבר חדש.