בילוי רומנטי מפנק בהרצליה

ספא בהרצליה

מה יותר רומנטי, מפנק ומענג מאשר יום ספא שכולו עבורכם? ימי ספא הם מתנות מעולות לימי הולדת, אבל גם אפשר ללכת להתפנק עליהם סתם ככה בימי חול. בין אם אתם מעוניינים להתפנק באמצע השבוע או בסופ"ש, השורות הבאות נכתבו עבורכם. 

ימי ספא מתחילים בעונג חושים, נמשכים בהתענגות על החיים ונגמרים עם הירגעות כל השרירים. אם יום הספא שלכם כולל גם עיסוי מפנק, אתם יכולים להיות בטוחים שבסוף היום תרגישו רפויים ורגועים. ולא פחות חשוב מכך, ספא מהווה מתנה לנפש, לא פחות מכך. כולנו צוברים כל מיני לחצים במהלך השבוע, וספא זה בדיוק מה שישכיח את כל הטרדות מעלינו. 

הירגעות נפשית, רגשית ופיזית גם יחד בספא

ספא הוא יום שכולו שלכם, בין אם אתם הולכים עם בני הזוג או אפילו לבדכם. כך או כך, אתם יכולים לקבוע לעצמכם יום ספא בהרצליה ולהנות מהחיים האלו. לרוב, מכוני ספא יכללו למשל עיסוי פנים מפנק עם קרמים איכותיים להזנת עור הפנים. 

מעבר לעיסויי פנים, אנשים אוהבים לקבל בספא גם עיסוי שוודי בכל הגוף, עיסוי אבנים חמות, עיסוי רפואי, עיסוי רפלקסולוגיה ועוד. בין אם עיסוי כזה או אחר, חשוב לבדוק כמה דברים לפני. כיצד תדעו איזה סוג עיסוי להתאים לעצמכם ולבני הזוג? 

איזה סוג עיסוי אני צריכה?

רגע לפני שאתם קובעים יום ספא בהרצליה עם עיסוי, חשוב לבדוק כמה דברים לפני. למשל, האם אתם רגישים לשמנים של עיסוי? שמן עיסוי בדרך כלל לא גורם לתגובות אלרגניות, אבל ישנם אנשים שעשויים להיות רגישים אליו. אם אתם רגישים לשמני עיסוי שונים וקרמים, תעדכנו את המעסה שלכם וגם את המזכירה בקבלה. 

חוץ מרגישויות לשמני עיסוי, חלק מהאנשים יכולים גם להיות רגישים לעיסוי חזק. עיסוי שוודי למשל, נחשב עיסוי חזק שחודר עמוק לתוך השרירים. אם אתם רגישים למגע עמוק וחזק, יהיה כדאי לבחור בעיסוי שאינו שוודי. 

כמה עולה יום ספא שכולו התענגות שלמה?

מחירו של יום ספא נקבע בהתאם לסוגי הפינוקים שאתם מעוניינים לקבל. על פי רוב, אפשר להגיד שיום ספא יעלה לכם בסכום של מאות שקלים בודדים. כדאי לציין גם, ישנם מכוני ספא בהרצליה שיש בהם את האפשרות של הזמנת ארוחת בוקר. אם לא בספא עצמו, לעיתים אפשר לקבל שובר לארוחת בוקר בבית קפה שצמוד לספא. 

בין אם אתם מתכננים יום ספא בסגנון כזה או אחר, כדאי להזמין מקום מראש. ההמלצה היא להזמין מקום לפחות שבוע מראש. אם אתם מתקשים לאתר מכון ספא בהרצליה פנוי, אתם יכולים תמיד לבדוק מעסים בקליניקות פרטיות. רק שימו לב, ישנם לא מעט שרלטנים בתחום זה של עיסוי. יהיה כדאי לבקש להתרשם מתעודת מעסה מוסמך כשאתם מגיעים לקליניקות הפרטיות.