3 פעילויות שגרתיות עם הילדים

הילדים שלנו כל כך יקרים לליבנו, אנחנו תמיד נרצה שיהיה להם את הטוב ביותר שאפשר להעניק להם. כחלק מזמן האיכות שלנו עם ילדינו, אפשר להנות גם מפעילויות שגרתיות, לא חובה לעבור מאטרקציה לאטרקציה אחרת. לא פעם, דווקא הפעילות השגרתית היא המהנה ביותר. 

בעוד שחלקנו אוהבים לתבל את השבוע עם כל מיני פעילויות שונות ואטרקציות, חלקנו ממש מכורים לשגרה שלנו. אין יותר ופחות טוב, כל אחד ואחת מאיתנו והאופן בו הם חיים. אבל כשמגיעים הילדים לעולם ומצטרפים לתמונה, אנחנו נרצה תמיד לעניין ולסקרן אותם עם שלל פעילויות שונות. אם אתם מחפשים אחר פעילויות שגרתיות, אבל איכותיות עם הילדים, אנחנו נמליץ על בילוי זמן משותף יחדיו בגינות ציבוריות. מדוע דווקא גינות אלו? הנה הטיפים: 

גינות ציבוריות ומתקני שעשועים מפתחים 

אנחנו כל הזמן רוצים שהילד יתפתח, ילמד ויסתקרן, ישאל שאלות ויבין את התשובות. מתקני גן שעשועים יאפשרו לכם להקנות לילד את הערכים האלו. הוא יוכל ללמוד כישורים חברתיים בגינות ציבוריות, כיצד להתחבר עם ילדים אחרים, כיצד לעבור מכשולים שונים במתקן ועוד. 

הגינות הציבוריות כוללות מתקני גן שעשועים מסוגים שונים. יש לכם מתקנים אשר מצריכים מהילדים הפעלת חשיבה קוגניטיבית, מתקנים לשעשוע בלבד ועוד. כך או כך, יהיה כדאי לחשוף את הילד לגינות ציבוריות כבר בגיל צעיר. כך יוכל להקנות לעצמו כישורים חברתיים מוקדם בחייו. 

בריכה או חוף הים עם הילד

מה יותר כיף מאשר בריכה, חוף ים והרבה שמש? אם אתם הולכים עם הילדים לים בקיץ, תקפידו למרוח קרם הגנה ולחפור שמשיה בתוך החול. כמו כן, יהיה כדאי לקחת אתכם פירות עם עסיס רב, כמו למשל אבטיח ומלון. אלו פירות נפלאים, שכדאי לקחת אותם יחד עם קרח לשמירה על הקירור. 

הבריכה היא אמנם פתרון מצוין לזמן איכות עם הילדים, אבל ילדים רבים בדרך כלל יעדיפו את חוף הים. אולי בגלל החופש שהוא מסמל. יחד עם זאת, במתחמי בריכות תוכלו למצוא לפעמים גם מתקני גן שעשועים מסוגים שונים. אז אולי עדיף, זה לגמרי נתון לשיקולכם בתור הורים. 

טיולים בצפון הארץ ואולי גם לינה בצימר 

טיולים בצפון הארץ יכולים להוות פעילות שגרתית, אבל צימר אולי קצת פחות. צימר כנראה יתאים יותר לסופי השבוע, אבל זו בהחלט אפשרות גם כן. אם אתם נוסעים לטייל בצפון, יש לכם מסלולי מים רבים, מסלולי הליכה עם כלבים, מסלולי אופניים בדרגות קושי שונות ועוד. 

ייתכן שתוכלו להנות גם מכל מיני סיורים בדרך לצפון, כמו למשל ביקור ביקבי יין מקומיים ברמת הגולן. יקבי היין האלו עורכים סיורים מלמדים, במהלכם יסבירו לילדים ולכם כיצד מפיקים יין משובח ברמת הגולן. על הדרך, תוכלו גם לרכוש יין מקומי.